Ubytování na ranči Radana

Pokud hledáte ideální místo k odpočinku a relaxaci, pak je náš apartmán tím pravým místem pro vás. Nachází se v nádherném prostředí Českého středohoří a nabízí stylové ubytování, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Apartmán je vkusně zařízen a nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému pobytu. Můžete si užít nejen krásné okolí a procházky v přírodě, ale také přítomnost koní. Vkusně zařízený apartmán spolu s krásnou okolní přírodou vás nechá prožít klidné chvíle odpočinku a romantiky.

Apartmán pro 5 osob

Hostům je k dispozici apartmán se 2 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, se společným sociálním zařízením a velkou společenskou místností s kuchyňským koutem. Apartmán je vybaven lednicí, mikrovlnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a televizí.

- Psi s sebou jen po dohodě.
- Možnost venkovního posezení s grilem.
- Možnost stravování po dohodě předem.
- V celém objektu se nekouří.

Cena ubytování: 600,- Kč osoba/noc, 400,-Kč přistýlka na noc a osobu.

Udělejte sobě i svým dětem radost a plně si vychutnejte nezapomenutelné zážitky spojené s nejkrásnějším pohledem na českou krajinu ze sedla koně.

Veškeré poskytované služby pro Vás jsou pod dohledem zkušených instruktorů na hodných a klidných koních. Jsou organizovány individuálně po oboustranné dohodě s ohledem na počasí, zkušenosti a na fyzickou a zdravotní kondici zájemců i koní.

Užijete si svou dovolenou, prázdniny i víkend v tiché pohodě na ranči, to vše v bezprostřední blízkosti přírody a zvířat, kde budete moci nikým nerušeni čerpat nové síly do práce i života.


Líbí se vám náš apartmán a máte dotaz?

Napište nám nebo zavolejte 777 876 770