Co nabízíme

Přijeďte si zajezdit

Objevte krásy okolí ranče a užijte si parádní vyjížďku. Užít si skvělou jízdu na koni můžete i přímo na našem ranči. Těšíme se na vás.

Jízdy na koni na ranči

Ranč Radana je skvělým místem pro ty, co si chtějí užít krásy jízdy na koni a pokochat se krásami okolní přírody z koňského hřbetu. Na našem ranči se věnujeme i výcviku koní, a proto jsou naše koně dobře ovladatelní a poslušní. K dispozici jsou vám i naši trenéři s mnohaletými zkušenostmi.

Ranče Radana je ideálním místem pro jezdce všech zkušeností. Pokud jste začátečník, naši trenéři vás postupně provedou všemi základy jízdy na koni a naučí vás správné technice ježdění. Pokud jste již zkušený jezdec, můžete si užít naplno projížďku po okolí, případně si vyzkoušet nějaké zajímavé výzvy, jako třeba skoky.

Protože každý jezdec má svá specifická přání, doporučujeme navštívit náš ranč osobně a domluvit si vše na místě. Alespoň si to u nás prohlédnete.

Vyjížďky mimo ranč

Pokud toužíte po jedinečném zážitku v přírodě, je projížďka na koni skvělou volbou. V okolí ranče Radana je mnoho možností, kam vyrazit a zažít nevšední zážitek z koňského sedla.

Můžete navštívit okolní lesy, louky, horské kopce a těšit se z neuvěřitelných výhledů. Klid a ticho zdejších luhů a hájů vás nechá zapomenout na každodenní stres.

Během projížďky můžete splynout s okolní přírodou a vychutnat si klid a harmonii, kterou vám koně a okolí nabízejí. Je to skvělá příležitost, jak zdokonalit své jezdecké schopnosti a prožít něco vyjímečného. Pro méně zkušené jezdce nabízíme možnost účasti některého z našich trenérů. Přijeďte se k nám osobně podívat, určitě si to tu zamilujete!